آراد کابل
خانه / کابل شبکه / فروش کابل شبکه لئونی نمایندگی رسمی

فروش کابل شبکه لئونی نمایندگی رسمی

فروش کابل شبکه لئونی در نمایندگی رسمی محصولات لئونی در ایران به صورت ویژه آغاز شده است. کابل های شبکه لئونی به دلیل کیفیت مطلوب این محصولات به صورت تخصصی در این مجموعه به مشتریان عرضه می شود. پروژه های شبکه در سراسر ایران می توانند برای خرید کابل شبکه لئونی به صورت ویژه از طریق آراد کابل اقدام نمایند.

کابل شبکه لئونی آلمان به صورت تست فلوک پاس عرضه می شود و نمونه های pvc و lszh این کابل ها که از کابل های low smoke و zero halogen می باشد به صورت قرقره های 305 متری و 500 متری عرضه می شود.

کابل شبکه لئونی

 

فروش کابل شبکه لئونی cat6 sftp

کابل شبکه cat6 sftp لئونی آلمان از محصولات این برند که ظرفیت انتقال اطلاعات و سرعت انتقال این کابل ها نسبت به نمونه utp این کابل ها بیشتر است، در قرقره های 500 متری قابل عرضه است و قیمت کابل شبکه مانند سایر کابل های وارداتی همواره به قیمت ارز وابسته است و لازم است مشتریان به صورت به روز قیمت این کابل ها را از آراد کابل دریافت نمایند.

 

فروش کابل شبکه لئونی cat6 utp

علاوه بر کابل شبکه cat6 sftp لئونی، کابل شبکه cat6 utp لئونی آمان نیز در این مجموعه عرضه می شود. این کابل ها در حلقه های 305 متری با تست فلوک عرضه می شوند که مشتریان می توانند به صورت تضمینی از محصولات آراد کابل استفاده نمایند.

محصولات لئونی آلمان یکی از بهترین کابل های شبکه در ایران به شمار می روند که در کنار سایر کابل های شبکه ایرانی و خارجی به مشتریان ارائه می شود.

فروش کابل شبکه لئونی

 

کابل شبکه ایرانی و خارجی در آراد کابل

آراد کابل در راستای رسالت خود برای عرضه انواع کابل های مخابراتی و فیبر نوری، کابل های شبکه ایرانی و خارجی را نیز در لیست فروش خود قرار داده است. کابل های شبکه ایرانی از قبیل :

از جمله برند های این مجموعه است که توصیه می شود مشتریان کابل های شبکه در صورت امکان از برند های ایرانی در پروژه های خود استفاده نمایند تا بتوانیم با حمایت از تولیدات داخلی راه را برای اشتغال جوانان ایران عزیز هموار نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آراد کابل
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02133911013
شماره تلفن ثابت:02136613840
شماره تلفن دفتر لاله زار: 02136871294
شماره تلفن دفتر لاله زار: 02136871072
شماره فکس: 02133116101
پست الکترونیکی: aradcable@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کابل شبکه OUTDOOR

کابل شبکه OUTDOOR ایرانی بهترین قیمت

مجموعه آراد کابل، مرکز فروش عمده کابل شبکه OUTDOOR ایرانی با تست فلوک به بهترین …